Nahrávam.../Loading...

Zväčšenie prsníkov vlastným tukom

Zväčšenie prsníkov vlastným tukom

Autoaugmentácia

Krásne prsia sú krásne prsia. Zväčšovanie pŕs patrí v súčasnosti medzi najžiadanejšie plastické operácie.

Zväčšenie poprsia silikónovými implantátmi sa stalo pomerne bežným zákrokom. My Vám však ponúkame aj iný, menej bežný a neinvazívny spôsob zväčšenia prsníkov a to vlastným tukom.
Pomocou tejto novej metódy sa poprsie dá zväčšiť o jednu veľkosť. Výsledok ale stojí za to - úplne prirodzené a mäkké prsia.
Nezanedbateľnou výhodou je, že sa jedným zákrokom môžete zbaviť aj tuku a to z miest, na ktorých ho mať nechcete.

Zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézii, pričom na tele nevznikajú žiadne jazvy.

Komu je zákrok určený?

  • pre klientky, ktoré si chcú zväčšiť prsia avšak odmietajú silikónové implantáty
  • pre klientky, ktoré preferujú prirodzené zväčšenie prsníkov
  • pre klientky, ktoré už majú silikónové implantáty, avšak zaznamenali pokles prsníkov
  • pre klientky, ktoré majú asymetriu prsníkov

 

 
Pozdvihnutie pŕs so silikónovými implantátmi

Zákrok je vhodný aj pre klientky, ktoré majú silikónové implantáty a pozorujú určitý pokles prsníkov.

Aplikáciou vlastného tuku do hornej časti prsníkov sa prsia vyzdvihnú a navyše získajú väčší objem a prirodzenejší vzhľad. V prípade, ak sú Vaše prsníky s implantátmi od seba "ďaleko", aplikáciou vlastného tuku do konkrétnych oblastí je možné ich tvar a vzhľad takisto vylepšiť.

Priebeh zákroku

Autoaugmentácia je ambulantným zákrokom. Podmienkou úspešného zväčšenia prsníkov vlastným tukom je mať k odberu dostatočné množstvo tuku, dostatočne elastickú kožu a pevné prsné svaly.
Zákrok je bezbolestný vďaka kombinácii lokálneho znecitlivenia a analgosedácie.

Prvým krokom je liposukcia, pri ktorej sa odoberie dostatočné množstvo tukového tkaniva.
Druhý krok predstavuje spracovanie tuku a jeho následná aplikácia. Tuk sa aplikuje v niekoľkých bodoch jemnou kanylkou do požadovaných oblastí.
O niekoľko týždňov vpichy po kanyle vymiznú. Rovnako to je aj na miestach odoberania tuku.

Výsledok je viditeľný bezprostredne po zákroku. Konečný efekt sa dostaví po troch mesiacoch, kedy sa tuk v prsiach stabilizuje. Časť tuku telo vstrebe, avšak naše dokonalé prístrojové vybavenie, ktoré umožňuje spracovanie a čistenie tuku, toto množstvo minimalizuje.


Stabilnejší výsledok

Hlavným cieľom pri prenose tuku je, aby nedošlo k jeho celkovému vstrebaniu a aby sa požadovaný efekt udržal. Pri každom prenose tukových buniek sú prenášané aj významné kmeňové bunky, ktoré tuk obsahuje.
Dobre spracovaný a aplikovaný tuk sa dostáva priamo do kontaktu s okolitým tkanivom a cievami, ktoré do tukových buniek prerastajú a zároveň ich vyživujú.

Zákrok sa stáva čoraz viac vyhľadávaným, aj vďaka výsledku, ktorý je v porovnaní s minulosťou stabilnejší. Môže za to pokrok v podobe vylepšených technológií, spôsobe aplikácie tuku, ako aj postupov pri odbere a spracovaní tuku (čistení, stabilizovaní).

Pri odbere tuku sa využíva revolučný americký prístroj Vaser 2.0 (technológia VASERLipo) a pri spracovaní tuku metóda Puregraft - kedy sa tuk obsahujúci kmeňové bunky čistí od prímesí krvi a oleja.

Boli vykonané štúdie, ktoré porovnávali metódy spracovania tukov pred autoaplikáciou. Pri metóde Puregraft predstavoval žiadaný efekt 41,2%, centrifugáciou to bolo iba 31,8%.
Výsledný efekt je tak výrazne väčší a stabilnejší, nakoľko telo vstrebe iba minimálne množstvo aplikovaného tuku.


Rekonvalescencia

Zákrok je celkovo veľmi šetrný s minimálnou záťažou na ľudský organizmus. Rekonvalescencia je takmer nebolestivá a na tele nevznikajú žiadne jazvy. Zákrok trvá niekoľko hodín a klientka odchádza po zákroku domov.

Najdôležitejšie je nutnosť nosiť dva až štyri týždne elastické pooperačné prádlo.
Samozrejmosťou po zákroku je kľudový režim. Pokiaľ sa vyskytne potreba tuk doplniť, zákrok je možné zopakovať po šiestich mesiacoch.

©  2019 All Rights Reserved. Created: G66 s.r.o.