Nahrávam.../Loading...

Zväčšenie pier, korekcia okolia pier

Zväčšenie pier, korekcia okolia pier

Plné, symetrické pery dokážu s celkovým dojmom tváre urobiť zázraky a zvýšiť vašu príťažlivosť.

Pokiaľ sa každý deň obzeráte v zrkadle a túžite po krásnych perách, nemusíte sa tohto zákroku vôbec obávať.

Uprednostňujeme prirodzený vzhľad - výsledkom určite nebudú nafúknuté klobásovité pery (ako u niektorých našich nemenovaných "celebrít"), ale plné pery absolútne prirodzeného vzhľadu, budú mäkké, jemné a prirodzené.

Ako výplňový materiál sa používa kyselina hyalurónová určená priamo do pier, ktorá na rozdiel od iných kyselín minimalizuje vznik opuchov a uzlíkov.

Kyselina hyalúronová sa u nás aplikuje buď za účelom zväčšenia objemu pier - u klientok, ktoré nie sú spokojné s tvarom a veľkosťou pier, alebo za účelom odstránenia vrások z okolia pier - zvyčajne u starších klientok.


Materiál RESTYLANE KYSSE ako NOVINKA:

Volumizácia pier - Najnovšia metóda korekcie pier, ktorej výsledkom je prirodzený vzhľad pier. Vyrovná asymetrie, zväčší objem a dokonale vytvaruje pery.
Pery si zároveň zachovávajú svoju mäkkosť.

Spôsob aplikácie

V prípade zväčšenia objemu pier, sa pery jednoducho vyplnia kyselinou hyalurónovou, čím zmenia svoj objem a tvar. V prípade odstránenia vrások z okolia pier sa vykresľujú kontúry pier, čím sa docieli vyrovnanie vrások a zároveň dôjde k zvýrazneniu okrajov pier.

Na zväčšovanie a korekciu okolia pier používame vstrebateľný materiál - kyselinu hyalurónovú.
Iné druhy materiálov, akým je napríklad kolagén, majú množstvo nežiaducich efektov - deformácia pery, alergie, vytváranie granulómov – uzlíkov, ktorých odstránenie si vyžaduje operačné riešenie.
Aplikácia kyseliny hyalurónovej je absolútne bezpečná, pretože kyselina hyalurónová sa v našej koži nachádza prirodzene.


Priebeh zákroku

Samotnému zákroku predchádza konzultácia, pri ktorej sa s klientkou dohodneme na požiadavkách pre výsledný efekt pery.

Zákrok zvyčajne delíme na dve aplikácie.
Pri prvej aplikácii aplikujeme polovicu alebo až 2/3 ampulky.
Druhá aplikácia sa uskutočňuje väčšinou po dvoch týždňoch, keď sa dopichuje zvyšok materiálu. U niektorých stálych klientok sa materiál zvyčajne aplikuje počas jedného sedenia - klientky už vedia aký efekt očakávajú a chcú.
Dĺžka trvania samotného zákroku je 5 - 7 minút.
Tesne po zákroku je pera opuchnutá minimálne.

Klientka môže pokračovať v bežnej dennej činnosti. Na pery si je možné ihneď naniesť aj rúž. Zvýšený opuch pery je ale možné očakávať hlavne ráno niekoľko prvých dní po zákroku - nie je to však žiadny extrém, ktorý by znemožňoval vykonávanie štandardných denných činností. Ranný opuch však v priebehu pár hodín ustupuje. Úplne vymiznutie opuchu a „usadenie“ materiálu je možné očakávať cca do 2 týždňov.

Oficiálne uvádzaná dĺžka efektu zväčšenia pier výplňovým materiálom je 12 mesiacov. Z našich skúsenosti, však vieme, že efekt sa predlžuje aj o niekoľko mesiacov, v niektorých prípadoch aj na dva roky.


Minimálna bolestivosť zákroku

Bolesť zákroku je minimálna.
Materiály RESTYLANE obsahujú lokálne anestetikum, ktoré okamžite po vpichu znecitliví ošetrovanú časť pery na niekoľko minút.

V prípade zvlášť citlivých klientok je možné aplikovať na peru krém s obsahom lokálneho anestetika - pera znecitlivie a stŕpne.

Kontraindikácie

Akútna vírusová či bakteriálna infekcia - herpes, alebo iná infekcia vyskytujúca sa priamo na pere. V týchto prípadoch je nutné zákrok odložiť o niekoľko dní.
 

©  2019 All Rights Reserved. Created: G66 s.r.o.